WAKACJE "NADZIEI"

Częścią "Nadziei" są panowie, w różnym wieku, oczywiście, jednak wszyscy oni, bez względu na wiek, są fanami piłki nożnej. W takim wypadku jasne jest, że bez meczu obyć się nie mogło!
Po kilku dniach trenigu pod okiem selekcjonera, Prezesa Marka, nasza drużyna była gotowa i w piątek odbył się I Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Fundacji.
No cóż, bez fałszywej skromności przyznać trzeba, że byliśmy lepsi i dlatego wygraliśmy. Poza tym, na naszą korzyść działała publiczność, bowiem cała Fundacja dopingowała swoich przy pomocy różnych haseł, pieśni i okrzyków bojowych... A oto kilka naszych okrzyków:

No cóż, każdy okrzyk się sprawdził, choć początek wyglądał fatalnie. Przegrywaliśmy! Ale gdy cała Fundacja zabrała się do roboty, czyli do dopingu, od razu nasi piłkarze i piłkarki [tak jest, była drużyna koedukacyjna] wzięli się do roboty i... Victoria!!! :)

Treningi przed meczem

Selekcjoner Prezes Marek i Medicus Jacek

To się nazywa poświęcenie!!!

I pora na mecz!!!

A oto wspaniała publiczność - Fundacja w komplecie, z pieśnią na ustach!!!

I jeszcze pamiątkowe zdjęcie :)

Wręczenie pucharów w trakcie apelu strażaków

Wakacje "Nadziei"