WAKACJE "NADZIEI"

27 czerwca - 5 lipca 2009

"Jak dobrze nam z naszą Nadzieją, wędrować coraz dalej w świat..." Te słowa towarzyszyły nam przez 8 wakacyjnych dni, bo Fundacja, dzięki hojności sponsorów, mogła w tym roku wypoczywać dłużej i w miejscu bardzo urokliwym. Znaleźliśmy się bowiem w Górach Stołowych, które zachwyciły nas swym urokiem.
Chcielibyśmy w tym miejscu bardzo podziękować firmom, instytucjom oraz osobom fizycznym, dzięki którym mamy te piękne wspomnienia:

Pobyt tam był bardzo atrakcyjny, wiele zobaczyliśmy, no i, co najważniejsze, spędziliśmy ten czas bardzo aktywnie i miło. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które, niestety, nie zawsze są w stanie oddać piękno tego, co zobaczyliśmy.
Uwaga: zdjęcia pochodzą z różnych aparatów, więc różnią się pod każdym względem, także tym, że każdy widzi coś innego. Życzymy przyjemnego oglądania... :)

Nasze miejsce pobytu [Więcej]

Wambierzyce [Więcej]

W mini zoo [Więcej]