WIZYTY ŚWIĄTECZNE
Świąteczna wizyta wolontariuszy w AGAPE w Nowym Stawie.

Dnia 15 grudnia 2016 roku wolontariusze SKW kolejny raz odwiedzili AGAPE w Nowym Stawie. Spotkanie miało charakter świąteczny. Wolontariusze zaprezentowali teatrzyk kukiełkowy "Brat i siostra - bajka o pomaganiu innym i szacunku dla starszych" . Następnie wspólnie z pensjonariuszami śpiewali kolędy. Na zakończenie złożyli życzenia świąteczne i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Nasze występy bardzo się 2wszystkim podobały i otrzymaliśmy zaproszenie na kolejne spotkanie. Z tego zaproszenia na pewno skorzystamy!

Świąteczna wizyta w Jezierniku

19 grudnia wolontariusze SKW wybrali się w odwiedziny do zaprzyjaźnionego ośrodka w Jezierniku. Jak przystało na wizytę świąteczną zawieźliśmy prezenty czyli słodycze pochodzące ze zbiórki w naszej szkole. Pokazaliśmy też przedstawienie kukiełkowe "Brat i siostra - bajka o pomaganiu innym i szacunku dla starszych" . Dzieci były bardzo zainteresowane pacynkami i chętnie się z nami nimi bawiły. Każde dziecko otrzymał też prezent indywidualny – własnoręcznie wykonane z masy solnej ozdoby choinkowe. Na zakończenie wszyscy zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek.

Nowe kontakty SKW – pierwsza świąteczna wizyta w ośrodku w Lasowicach Wielkich

20 grudnia mieliśmy przyjemność gościć po raz pierwszy, na zaproszenie pani Dyrektor Beaty Zawadzkiej, w Ośrodku Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczym w Lasowicach Wielkich. Oczywiście pojechaliśmy z prezentami świątecznymi i naszym przedstawieniem kukiełkowym "Brat i siostra - bajka o pomaganiu innym i szacunku dla starszych" . Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, poznaliśmy dzieci, które przyjeżdżają do ośrodka uczyć się i spędzać przyjemnie czas oraz ich wychowawców. Było nam bardzo miło, gdy zostaliśmy obdarowani upominkami świątecznymi. Wykonane przez nas ozdoby osobiście zawiesiliśmy na choince stojącej w holu ośrodka. Na zakończenie wizyty, wzięliśmy udział w uroczystości urodzinowej. Troje dzieci obchodziło swoje urodziny, więc były torty i dmuchanie świeczek. Bardzo nam smakowało! Zostaliśmy zaproszeni na kolejną wizytę, zapewne z zaproszenia skorzystamy.