"Marzyć bez barier" -
projekt finansowany ze środków
Polsko - Amerykańskiej Funadcji Wolności
w ramach programu "Równać szanse"

Grupa 5

13 marca 2010r.
Pierwsze spotkanie z Patrycją w jej mieszkaniu.
Przyjęto nas bardzo mile i gościnnie. Patrycja mieszka w Malborku z mamą, siostrą i siostrzeńcem. Od samego początku była szczęśliwa oraz bardzo rozmowna. Nie bała się kamery. Pokazałyśmy jej jak działa kamera i aparat fotograficzny.
Patrycja cały czas się uśmiechała i opowiadała nam o sobie. Nauczyła nas nawet, jak rwie się papierki- bo to jest jej hobby. Razem z nią śpiewałyśmy piosenkę z serialu „Czterej pancerni i pies” oraz piosenkę o żabce...(c.d.n.)

20 marca 2010r.
Ponownie u Patrycji :)
Rozmawiałyśmy nie tylko z nią, ale także z jej siostrzeńcem i mamą.
Ulubiony serial Patrycji - „Na Wspólnej”. Lubi także oglądać skoki narciarskie i zawody, w których uczestniczą Justyna Kowalczyk i Adam Małysz, którym bardzo kibicuje. Lubi oglądać bajki, a jedną z ulubionych jest Noody.
Patrycja ma psa, który wabi się Yoki.
Na śniadanie jada kanapkę z wędliną. Jej ulubionym daniem na obiad jest kotlet schabowy i ziemniaki. Ulubionym przysmakiem na kolację jest kanapka z serem. Ulubiony kolor Patrycji to czerwień. Dlatego najczęściej nosi tego koloru bluzki i gumki do włosów. Natomiast spinki nosi koloru niebieskiego. Lubi słuchać piosenki Stachurskiego i piosenki z serialu „Czterej pancerni i pies”.
Zakupy najczęściej lubi robić w Biedronce i Kauflandzie...(c.d.n.)