ALFABET

"Satysfakcja"

Zespół muzyczny z Malborka. Od 2010r. zastępuje "Chórek NOK", zabawiając gości na Balu "Nadziei".

Anna Sawirska

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Malborku.

Ryszard Sawirski

Wieloletni pracownik Nowostawskiego Ośrodka Kultury. W I Zarządzie Fundacji pełnił funkcję Sekretarza.

Dorota i Piotr Sitowscy

Wieloletni przyjaciele Fundacji. Nie tylko rokrocznie zwożą na aukcję balową wspaniałe fanty, ale sami też biorą udział w licytacji.

Danuta Sobiepan

Córka Babci Stefanii, związana z Fundacją od początku jej istnienia. Początkowo wspierała działalność pod zwględem gospodarczym. Aktualnie kierowca i Anioł Opatrznościowy :) gdy trzeba zaopiekować się którymś z naszych dzieci.

Jacek Stępniak

Członek Zarządu Fundacji.
Pracuje jako ratownik medyczny, co widzą zresztą wszyscy nowostawianie w trakcie większych imprez. Z Fundacją związany od 2001r., od roku jest członkiem Zarządu. Czasu wolnego ma niewiele, bo oprócz rodziny, pracy zawodowej i Fundacji w jego życiu jest jeszcze jedna pasja – Ochotnicza Straż Pożarna. Jest sekretarzem, ale zajmuje się nie tylko papierkową robotą – do pożarów także jeździ, ma ich za sobą na pewno ponad setkę. A Jego marzenie? Własna stadnina koni – w niej czułby się spełniony do końca.

Jerzy Szałach

Burmistrz Miasta Nowy Staw. Wielokrotnie pomagał w organizacji transportu na wycieczki i dowóz dzieci na hipoterapię.

Alfabet Fundacji