ALFABET

Joanna Reszka

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku

Jadwiga Rochowicz

Wójt gminy Malbork, z Fundacją zaprzyjaźniona od lat.

Magdalena Rocławska

[aktualnie Tkaczyk]
W dawnych czasach rehabilitantka w Fundacji. Pełna uśmiechu - jak wszystkie rehabilitantki fundacyjne - i... uwielbiana przez dzieci.

Dagmara Rukat

Wolontariuszka Fundacji od wielu lat. Zajmuje się głównie sprawami organizacyjnymi, ale że umie słuchać, więc czasem robi także za powiernika i terapeutę. Zawsze pogodna i spokojna, promienieje uśmiechem.

Marek Rukat

Prezes Fundacji.
Z Fundacją związany od początku istnienia. Cały czas stał przy Babci murem i nawet, gdy inni uciekali, On wierzył, że nadejdą dla Fundacji lepsze czasy. Bywa groźny, ale to tylko pozory, w rzeczywistości bardzo łagodny. Uwielbia córkę Agatę, narty i gotowanie. No i psa Freda też. Jako dyrektor sprawdza się idealnie, co potwierdzają pracownicy z CWŻ. I jeszcze jedno, bardzo ważne: ma czas dla wszystkich, nie odmawia pomocy nikomu...

Radek Rukat

Przyjaciel i sponsor Fundacji. Zbieracz niekonwencjonalnych pamiątek ;)

Alfabet Fundacji