20 - LECIE "NADZIEI"

Gala "NADZIEI"

Szanowni Państwo,
w dniu dzisiejszym nastąpiło podsumowanie 20 lat pracy Fundacji "Nadzieja" im. Stefanii Zaorskiej. Minione lata nie były łatwe, przeplatało się w nich na przemian szczęście z żalem, radość ze smutkiem, sukces z porażką. Ale, jak powiedział Mikołaj Gogol: "Jedna chwila szczęścia może być niekiedy nagrodą za lata goryczy" i właśnie miniona sobota była dla nas tą nagrodą: za to, że się nie poddaliśmy i walczyliśmy - często wbrew różnym przeciwnościom, nie tylko urzędniczym, ale także tym tkwiącym w nas, ludziach.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez te lata w jakikolwiek sposób. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali naszym dzieciom w jakikolwiek sposób. Dziękujemy też tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas Gali "Nadziei". Było to dla nas niezwykłe przeżycie, mamy nadzieję, że dla Państwa także.
Specjalne podziękowania kierujemy do osób, które wspierały nas w organizacji Gali i później, już w trakcie w realizacji. Są to:

W trakcie Gali "Nadziei" doszło także do momentu, który bardzo lubimy, czyli wręczanie "Stefanek" :)
Nasze statuetki idą do rąk najlepszych, czyli do naszych największych przyjaciół i sprzymierzeńców, a w tym roku otrzymali je: Gratulujemy serdecznie i liczymy na dalszą współpracę :)

Tak, to był piękny dzień w życiu Fundacji. Usłyszeliśmy wiele miłych słów, które nas bardzo ucieszyły. Otrzymaliśmy prezenty, za które serdecznie dziękujemy. I przekonaliśmy się po raz kolejny - że mamy wspaniałych przyjaciół, którzy chcą z nami być. Na dobre i na złe ;) DZIĘKUJEMY!!!

A teraz zapraszamy do oglądania i słuchania: