20 - LECIE "NADZIEI"

VII Powiatowy Marsz Niepełnosprawnych

Jak zwykle we wrześniu zaprosiliśmy mieszkańców powiatu malborskiego do wspólnego marszu. Jego idea jest już znana. Wszyscy mamy te same prawa - osoby niepełnosprawne także - do radości, do marzeń, do uczuć, do nauki, do pracy... Marsz jest wyrazem wspólnoty - idą Ci, którzy chcą udowodnić, że wszystko jest możliwe...
Barwny korowód przeszedł ulicami Nowego Stawu od Zespołu Służb Ratunkowych aż do Rynku Kościuszki. Na scenie tradycyjnie towarzyszyła nam Orkiestra Nowostawska, zaśpiewała Milenka Wiśniewska, a także wystąpili... harcerze - połączone siły Nowego Stawu i Malborka :)
Przyznać trzeba, że to był miły widok - znów harcerze w sercu miasta pod "Ołówkiem"... Za rok koniecznie trzeba to powtórzyć, druhu Tadku :)