Spotkanie Gorących Serc

„Najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służeniu innym” - Ghandi

Tymi słowami kierują się w swoim życiu osoby, które spotkały się 25 lutego na dorocznym spotkaniu po Balu „Nadziei”. Te osoby to wolontariusze, dzięki którym nasze bale mogą się odbywać, a my w ten sposób zbieramy fundusze na statutową działalność Fundacji.
Nasi wolontariusze w większości powtarzają się od lat. To ekipa Matki Teresy Jasińskiej, która dokonuje cudów kulinarnych, a podczas balu dba o nas i sprawia, że wszyscy mogą się beztrosko bawić.
To ekipa muzyczna w postaci Piotra Golca, bardziej znanego jako DJ Mandaryn oraz zespołu „Satysfakcja”, którzy zapewniają gościom balowym szampańską zabawę do białego rana.
To także darczyńcy, którzy pomagają nam tanim kosztem nabyć artykuły niezbędne w przygotowaniach balowych.
W końcu nasi organizatorzy, którzy dbają o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a goście Balu „Nadziei” bawili się, jak zawsze, wyśmienicie :)

Bardzo dziękujemy wszystkim i do zobaczenia przed kolejnym balem… ;)