Fundacja "Nadzieja" II
im. Stefanii Zaorskiej
w Nowym Stawie

IX BAL "NADZIEI"

"Na sali wielkiej i błyszczącej..." spotkali się wszyscy, którzy nie tylko lubią się bawić. Na IX Balu "Nadziei" spotkali się Ci, którzy mają serca wielkie, otwarte i gotowe do do pomocy.
Tradycyjnie przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Przede wszystkim, gościem specjalnym był EVGEN MALINOWSKIY, syberyjski bard, który nie tylko zaśpiewał, ale także poprowadził wraz z Prezesem Markiem Rukatem aukcję.
Na początku Balu odbył się koncert zespołu "Balbiny"z Młodzieżowego Domu Kultury "Ratusz" z Malborka, którzy działa pod opieką P. Marii Seibert.
Do tańca zapraszali gości: zespół "SATYSFAKCJA" oraz DJ "MANDARYN".
W stosownej porze na salę wjechał wspaniały tort ufundowany jak zawsze przez P. Marka Jendruszewskiego (Cukiernia "Jędruś"), który podzielony został odpowiednio do liczby gości przez lokalnych samorządowców, obecnych na Balu. Odbył się też "Złoty pączek" (pączki także od "Jędrusia") i... dwie panie stały się szczęśliwymi posiadaczkami złotej biżuterii, ufundowanej przez P.P. Barbarę i Jerzego Grzelec.
To były tradycyjne zabawy balowe, ale zadbaliśmy też o coś nowego... Nowością była poczta balowa! Otóż, dostaliśmy od Dr. Włodzimierza Żółtańskiego widokówki jego autorstwa, na których goście wypisali życzenia i pozdrowienia dla małej Natalki, a później zjawił się listonosz, który zebrał wszystkie kartki i przekazał dziewczynce.
O zaspokojenie naszych apetytów i porządek na sali dbała silna grupa pod wezwaniem Matki Teresy, a opiekę medialną roztoczyła ekipa "DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO" i "GAZETY MALBORSKIEJ".
No cóż, a co poza tym? Poza tym, było radośnie, czyli tak jak być powinno - goście bawili się do białego rana, a niektórzy nawet dłużej...;)
A teraz już zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Powitanie

Toast powitalny


Powitalny utwór


Koncert zespołu "Balbiny"


Gość specjalny
EVGEN MALINOWSKIY
Syberyjski bard

Aukcja
Balowa poczta dla Natalki :)Tort balowy z Cukierni "Jędruś"

Szczęśliwe posiadaczki trofeów ze "Złotego pączka"


Do tańca grali:
zespół "SATYSFAKCJA"...


...i DJ "MANDARYN"


A goście tańczyli do białego rana!!!

Tradycyjny pociąg...:)...i "Grek Zorba"


Przez cały Bal towarzyszyła nam lokalna prasa...
...a o gości dbała ekipa pod wodzą Matki TeresyA teraz w fotograficznym skrócie - kulisy przygotowań do balu :)
2007 2008 2009 2010 2011 2012