"Na wycieczkę, miły bracie, tam przygoda czeka na Cię..." ;)

Dzień Dziecka to dzień szczególny w życiu każdego dziecka. W naszej Fundacji staramy się, aby był on obchodzony z radością, ale i aktywnie. Dlatego w tym roku zaplanowaliśmy szereg przyjemności, aby nasze dzieci zapamiętały ten dzień na długo.
Zaczęliśmy od przyjemności wodnych, czyli od Aquaparku w Sopocie. Zabawy i radości było naprawdę wiele, a cztery godziny minęły stanowczo za szybko.
Później była druga część, także związana z wodą - przepłynęliśmy promem Wisłę, dzieki czemy szybko znaleźliśmy się w Jantarze, gdzie w gościnnych progach stadniny P. Ali Bondaruk i P. Jurka Ożgi czekały na nas konisie!
Tak więc trzecia część dnia upłynęła nam pod znakiem karmienia koników oraz jazdy konnej, co bardzo lubimy. Oczywiście, ciało tak aktywnie wykorzystane, potrzebuje strawy, ale tu też nie było problemu, bowiem na głodnych czekało ognisko, więc pieczone kiełbaski, a później pyszne lody.
Oj, było naprawdę fajnie! Naprawdę, Dzień Dziecka mógłby być raz w miesiącu [może na zmianę ze św. Mikołajem...?]

Na basenie jest super!!! [Więcej]

Uwaga! Piraci na pokładzie...? [Więcej]

Trzeba oswoić, żeby dosiąść :) [Więcej]